Den pro kariérové poradenství 2024

10. červen 2024
Kariéroví poradci
Autor/ka článku: Euroguidance
Den pro kariérové poradenství 2024

Seminář Den pro kariérové poradenství 2024 se konal 17. kvěna 2024 a byl tentokrát organizován ve spolupráci s českým střediskem Euroguidance, za účasti 39 osob ve školicím středisku S – COMP Centre CZv Praze. Program se stejně jako minulý rok podařilo sestavit z přihlášených příspěvků.

Prezentace vystupujících

Kariérový rozvoj v revidovaném rámcovém vzdělávacím programu základního vzdělávání, Petr Chaluš, České středisko Euroguidance Národního pedagogického institutu ČR

Proměny světa práce: Inspirace pro kariérové vzdělávání / práci se třídou, Alice Müllerová, Sdružení pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj, z.s., Andrea Csirke, Kým čím být, z.s.

Kariérní diagnostika a práce s koučovacími kartami, Sylvie Navarová, Škola manažerského rozvoje s.r.o.

Bez předsudků k volbě povolání: jak pracovat s genderovými stereotypy nejen při výběru střední školy, Eva Kavková, EKS, z.s.

Podpora poradenství na školách, Marta Müllerová, Andrea Vorlová, Centrum kariérového poradenství Zlínského kraje

Klub kariérových poradců Praha, Milena Petrová, Obchodní akademie a Gymnázium Bubeneč, Praha 6

Síťování kariérových poradců online i offline, Lucie Václavková, kariérová poradkyně na volné noze

Odborné praxe v rámci studijního programu Kariérové poradenství a vzdělávání, Lenka Hloušková, Institut vzdělávání a poradenství České zemědělské univerzity v Praze

Ukázka nástrojů využitelných v kariérovém poradenství využívající digitální technologie, Zuzana Freibergová,  Sdružení pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj, z.s. & Asociace výchovných poradců, z.s.

 

Zdroj: Euroguidance, www.euroguidance.cz