H & B delta, s.r.o.

Bobrky 382, 755 01 Vsetín
Telefon: 571 499 130
Web: http://hbdelta.cz
H & B delta, s.r.o.

Naše společnost je specialistou na střechy a stavby a na odvětrávané fasády. Na trhu působíme od roku 1992. Již čtvrt století budujeme tradici nejen v oborech klempířství, pokrývačství, tesařství, izolatérství a fasád, ale i v jiných oblastech.

Společnost H&B delta je specialistou na střechy, fasády a stavby. Na trhu působíme od roku 1992 nejprve v mateřské firmě H&B REAL, později v samostatné firmě. Již 25 let tak budujeme tradici v oborech klempířství, pokrývačství, tesařství, izolatérství a fasád (zejména historické fasády včetně restaurátorských prací). Realizujeme veškeré typy budov – rodinné domy, bytové domy, historické stavby, průmyslové objekty.

Společnost H & B delta v divizi ohýbaných prvků z plechu vyrábí široký sortiment výrobků. Vzhledem k širokému a kvalitními strojnímu vybavení vyrábíme prvky do 6400 mm a síly materiálu 4 mm z jakéhokoliv druhu plechu včetně plechů s barevnou povrchovou úpravou. Formátujeme cementovláknité desky, vysokotlaké lamináty nebo kompozitní (sendvičové – bondové) materiály.
Veliký důraz je kladen na kvalitu a rychlost výroby. Zárukou kvality a rychlosti je zejména stabilní tým vlastních pracovníků, certifikace společnosti dle mezinárodních norem ISO 9001:2008, třísměnný provoz a mnoho spokojených zákazníků.

Aktuálně nabízené pracovní pozice najdete na https://hbdelta.cz/zamestnani/

 

Kontakty

Adresa

Bobrky 382, 755 01 Vsetín

Kontaktní osoba

Bohdana Válková

Telefon

571 499 130

E-mail

kariera@hbdelta.cz