Ing. Jiří Macháček – INPRAISE

Bratří Hlaviců 80, 755 01 Vsetín
Telefon: 737 515 835
Web: https://www.inpraise.cz
Ing. Jiří Macháček – INPRAISE

Firma se zabývá počítači a opravami výpočetní techniky

Veškeré počítačové sestavy jsou odborně složeny ze značkových dílů a je zaručena jejich vzájemná kompatibilita. Než jsou expedovány k zákazníkovi, procházejí náročnými testy a je sledován jejich celkový výkon. Počítače Inpraise jsou montovány ve firmě Inpraise za neustálé kontroly kvality. Víme o nich vše a můžeme zaručit vyšší bezporuchovost a rychlejší řešení problémů v porovnání s krabicovými PC od velkých distributorů, které často trpí nevyrovnaným výkonem a nevhodně zvolenou konfigurací.
Servis počítačů je možno po dohodě provádět u zákazníka, nebo přímo v našem servisním oddělení, které je pro tyto operace plně vybaveno. Servisní oddělení opravuje jak softwarové problémy (odvirování…), tak problémy hardwarové povahy. Náš servis je schopen opravit jak monitory, tiskárny a plotry, tak notebooky a speciální periferie přímo u nás. Spolupracujeme s řadou značkových i neznačkových dodavatelů dílů a máme vždy pro zákazníka připraveno několik řešení problému s ohledem na cenu a použití. Veškeré špatné díly z oprav a odpad jsou ekologicky likvidovány.
Naše firma má vlastní oddělení recyklací INK náplní, které zaručuje zákazníkům rychloplnění (do druhého dne) a nabízí nadstandardní služby při řešení problémů s tiskem. Zajišťujeme čištění tiskáren a jejich kontrolu. Vlastníme zařízení na plnění a čištění ultrazvukem, párou, se kterým jsme schopni zprovoznit téměř každou tiskovou hlavu.

Kontakty

Adresa

Bratří Hlaviců 80, 755 01 Vsetín

Kontaktní osoba

Věra Adámková

Telefon

737 515 835

E-mail

info@inpraise.cz