IRISA, výrobní družstvo

Jasenická 697, 755 01 Vsetín
Telefon: 571 484 426
Web: http://www.irisa2.inext.cz
IRISA, výrobní družstvo

VÝROBNÍ PROGRAMY

Lisovna plastů
Nosným programem družstva je lisování a montáž výrobků z termoplastů. V plně vytíženém třísměnném provozu jsou lisovány a montovány plastové díly převážně pro vnitřní vybavení osobních vozidel. Pro rozšiřování technicky náročných prací je průběžně renovováno technické zařízení a byl zaveden nový systém kvality. Závod byl certifikován.

Podpůrným závodem pro lisovnu plastů je nástrojárna, která svými 25 zaměstnanci zajišťuje pro lisovnu nezbytný servis a rovněž produkuje vlastní výrobky pro zákazníky, zejména formy pro vstřikování a vakuování plastů, střižné a ohybové nástroje.

Výroba vánočních ozdob, závod stojící za zrodem celého družstva, si díky tradici a důslednému sledování moderních trendů a technologií udržuje velmi dobrou pozici ve sdružení Ornex, (je druhým největším výrobcem v ČR). Irisa nabízí široký výběr vysoce kvalitních, klasických i módních, skleněných vánočních ozdob nejrůznějších tvarů ručně dekorovaných a malovaných. Pro každé vánoce jsou zpracovávána jiná témata kolekcí.

Kartonážní výroba je obor, který se začal v družstvu rozvíjet brzy po jeho vzniku, zprvu to byly jednoduché lepenkové krabice pro vlastní vánoční ozdoby. Postupně byla výroba modernizována a v současné době nabízí svým obchodním partnerům kartonážní výrobu dle individuálních požadavků zákazníka – krabice z lepenky s potiskem i bez, skládačky, přepravní krabice, dekorační i potahovanou kartonáž pro luxusní kazety a dárková balení.

Informace o aktuálně nabízených pracovních pozicích najdete na http://irisa2.inext.cz/zamestnani

Kontakty

Adresa

Jasenická 697, 755 01 Vsetín

Kontaktní osoba

Martina Martinková

Telefon

571 484 426

E-mail

martinkova@irisa.cz