JVM – RPIC, spol. s r.o.

Štefánikova 167, 760 01 Zlín
Telefon: 577 210 729
Web: http://www.jvmrpic.cz
JVM – RPIC, spol. s r.o.

Nabízíme dotační audit a konzultace pro firmy, obce i města. Zpracujeme kompletní žádost o dotaci na investice i provoz z EU či národních zdrojů, studie proveditelnosti nebo podnikatelský záměr. Zajistíme výběrové řízení a dotační management.

Naší doménou jsou firemní dotace.

Silnou stránkou je specializace na dotace podporující výzkum a vývoj, dotace na úspory energií a dotace v oblasti automatizace a robotizace. V těchto oblastech nabízíme komplexní služby, pro které jsme vybudovali potřebnou infrastrukturu a které přesahují a doplňují služby běžného dotačního poradenství.

Dotační poradenství poskytujeme ve všech oblastech. Vedle toho se specializujeme na tři specifické oblasti – programy na podporu inovací, programy na energetické úspory a programy na podporu automatizace a robotizace.
Abychom v těchto oblastech mohli služby poskytovat komplexně a s potřebnou odborností, vybudovali jsme široké, odborné, technické zázemí, které nám umožňuje nejen optimalizovat nastavení projektů vůči dotacím, ale také podpořit projekty při jejich přípravě i následné realizaci odbornými nápady a stanovisky profesních specialistů.

Kontakty

Adresa

Štefánikova 167, 760 01 Zlín

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kučera

Telefon

577 210 729

E-mail

rpiczlin@jvmrpic.cz