LUKO STROJÍRNY s.r.o.

Jablůnka 626, 756 23 Vsetín
Telefon: 731 414 561
Web: http://www.lukos.cz
LUKO STROJÍRNY s.r.o.

Vyrábíme ucelený sortiment mazací techniky LUKO jako jsou mazací hlavice a lisy, hadice a spojky, stříkačky, olejničky, olejoznaky. Dále nabízíme náhradní díly pro textilní stroje, jednoúčelové stroje i zakázkovou výrobu strojních součástí.

LUKO STROJÍRNY s. r. o. je česká společnost se zaměřením na strojírenskou výrobu. Byla založena v roce 2001 a navazuje na dlouholetou tradici strojírenství na Vsetínsku. V areálu dřívější Zbrojovky Jablůnka dnes zaměstnává přes 50 pracovníků a řadí se tak mezi střední firmy v regionu.
Firma Vám nabízí především ucelený systém mazací techniky, významnou část produkce tvoří práce v kooperaci za použití uvedených technologií.

Výrobní program zahrnuje jednak tradiční obory, mezi které patří především výroba uceleného sortimentu mazací techniky LUKO (mazací hlavice, mazací lisy, hadice a spojky, stříkačky, olejničky, olejoznaky), významnou část produkce tvoří práce v kooperaci za použití uvedených technologií.

Klientelu společnosti tvoří zákazníci v tuzemsku i zahraničí – část produkce firma exportuje především do Německa a Francie a Španělska.
Firma disponuje vlastními vývojovými a konstrukčními kapacitami i kontrolním a měrovým střediskem.

Kontakty

Adresa

Jablůnka 626, 756 23 Vsetín

Telefon

731 414 561

E-mail

obchod@lukos.cz