MESIT holding, a. s.

Sokolovská 573, Mařetice, 686 01 Uherské Hradiště
Telefon: +420 572 522 442
Web: http://www.mesit.cz
MESIT holding, a. s.

Koncern MESIT (společnost skupiny OMNIPOL) patří již od roku 1952 k předním evropským výrobcům v oblasti letecké a komunikační techniky. Sídlí v rozsáhlém areálu, který nabízí řadu příležitostí k uplatnění se v mnoha průmyslových oborech, od náročného leteckého průmyslu, přes obranu, elektrotechniku a strojírenství. V současnosti zaměstnává téměř 1000 odborníků.

Nové výrobky pochází z vlastního výzkumu a vývoje. Prototypy elektronických systémů jsou zkoušeny ve specializovaných laboratořích, které jsou vybaveny simulátory extrémních podmínek. Dlouholeté zkušenosti z náročné letecké výroby jsou aplikovány i do dalších oborů. MESIT vyvíjí ucelené a provázané systémy taktické komunikace pro podporu velení a řízení vojenských operací. Je spolehlivý dodavatel Armády České republiky a také armád po celém světě. Radiové systémy a interkomy pracují ve více než 30 zemích světa.

V průmyslovém parku MESIT jsou umístěny strojní a slévárenské haly, montážní dílny, testovací komory a speciální laboratoře. Klíčovou výhodou areálu MESIT jako uceleného technologického parku je přítomnost všech potřebných technologií a služeb pro výrobu produktu v celém jeho výrobním procesu.

Díky rozsáhlému portfoliu výrobků a služeb nalezne v koncernu MESIT uplatnění široké spektrum nejrůznějších profesí, nejen vývojářů, technologů, konstruktérů, ale i další profesí v oblasti prodeje, nákupu, výroby, dokumentace a administrativy. Orientace na zahraniční trhy umožňuje využít a rozvíjet jazykové znalosti především angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny. Množství dlouhodobých prestižních projektů zajišťuje skvělou příležitost pro karierní i osobní růst.

Informace o volných pracovních pozicích naleznete na http://www.mesit.cz/tym-a-kariera

Kontakty

Adresa

Sokolovská 573, Mařetice, 686 01 Uherské Hradiště

Kontaktní osoba

Bc. Eva Hrózová, Dis

Telefon

+420 572 522 442

E-mail

eva.hrozova@mesit.cz

47912529