SENSIT, s.r.o.

Školní 2610, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 571 625 571
Web: http://www.sensit.cz
SENSIT, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 v Rožnově pod Radhoštěm. Vznikla jako sdružení fyzických osob SENSIT Rožnov, s cílem navázat na vývojové a konstrukční schopnosti pracovníků rožnovské Tesly v oboru měření a regulace. Název SENSIT s.r.o., který optimálně vystihuje skutečnou formu podnikání nese společnost Od 1.11.2006.

Společnost SENSIT s.r.o. se dále zabývá výrobou snímačů teploty používaných v nejrůznějších odvětvích. Standardní teplotní rozsah snímačů je od -200 °C do 1 200 °C, průměr odporových snímačů teploty již od 1 mm a u termočlánků od 0,5 mm. Svůj sortiment v posledních letech rozšířila o snímače vlhkosti, snímače CO2, snímače hladiny a snímače proudění. Od roku 2015 prezentujeme na našich stránkách také indukční snímače a optické snímače hladiny. Snímače teploty společnosti SENSIT nacházejí uplatnění např.:
– v oboru měření a regulace jako zdroje primární informace o teplotě pro řídící a regulační systémy tuzemských i zahraničních výrobců. Snímače teploty, vyráběné firmou SENSIT s.r.o., jsou, podle použitého měřícího elementu, plně kompatibilní s řídícími systémy firem TECO, EXAKT, SIEMENS, LANDIS a GYR, SAUTER, SAIA, AMIT, JOHNSONS CONTROLS, STAEFA CONTROLS, HONEYWELL… a jsou k těmto systémům aplikovány jak uživateli tak v mnoha případech i samotnými výrobci.
– v oboru fakturačního měření spotřeby tepla
– ve všech odvětvích průmyslu, zemědělství a služeb, kde je nutno sledovat teplotu jako důležitý parametr technologických, řídících a nebo kontrolních procesů.
Konkurenceschopnost výrobků společnosti je neustále ověřována jak na českém trhu, tak v zahraničí.

Kontakty

Adresa

Školní 2610, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Kontaktní osoba

Milena Nováková

Telefon

571 625 571

E-mail

novakova@sensit.cz