Svět oken, s.r.o.

Jasenická 1254, 755 01 Vsetín
Telefon: 571 478 108
Web: https://www.svet-oken.cz
Svět oken, s.r.o.

Společnost patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, garážová vrata, stínící techniku a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality. Garantujeme ji již ve smlouvě na dodávku produktů.
O kvalitě našich výrobků mohou mluvit desetitisíce spokojených klientů. Vybrané realizace můžete shlédnout na stránce s referencemi naší práce.
Pro naše výrobky vybíráme pouze ty nejlepší dodavatele komponentů. Plastová okna a vchodové dveře vyrábíme z kvalitních německých profilů GEALAN a nově také z vlastní profilové řady Techno, pro výrobu hliníkových oken a dveří využíváme zkušeností a profily společností BLYWEERT a PONZIO.
Klientům nabízíme komplexní portfolio služeb – odborné poradenství, zaměření, montáž (i demontáž starých oken a dveří), zednické zapracování a odvoz starých oken.
Okna a dveře montujeme do novostaveb a provádíme výměnu nových oken za stará v rodinných domech, panelových bytech i bytových domech. Mezi spokojené zákazníky patří také majitelé průmyslových objektů.
Po celé České republice máme jednu z nejširších montážních a prodejních sítí. Najdete nás v každém větším městě. Na všech 38 pobočkách pracují odborně vyškolení pracovníci, kteří jsou připraveni pomoci Vám s výběrem oken a dveří. Kvalitu oken a dveří velmi zásadně ovlivňuje její montáž, proto naše okna a dveře montují pouze pečlivě vyškolení technici a montážníci.

aktuálně nabízené pracovní pozice najdete na https://www.svet-oken.cz/cz/o-spolecnosti/volna-mista.html

Kontakty

Adresa

Jasenická 1254, 755 01 Vsetín

Kontaktní osoba

Martina Řepková

Telefon

571 478 108

E-mail

vsetin@svet-oken.cz