V-PODLAHY, s.r.o.

Na Hrázi 1603, 755 01 Vsetín
Telefon: 575 759 257
Web: http://www.vpodlahy.cz
V-PODLAHY, s.r.o.

Patříme mezi významné distributory a prodejce podlahových krytin v ČR. Produktovou řadu tvoří PVC podlahoviny, linolea, vinyly, dřevěné parkety, koberce a další. Nabízíme nejen výborné produkty a doplňky, ale také specializovaná zákaznická řešení a poradenství.

Jsme česká firma se sídlem ve Vsetíně, která poskytuje služby a poradenství v oblasti prodeje podlahových krytin. Patříme k předním dodavatelům podlah na českém trhu a jsme partnerem mnoha významných tuzemských i mezinárodních společností. Na českém trhu působíme již 26 let. Produktovou řadu tvoří tuzemské i zahraniční materiály z oblasti PVC a vinylových podlahovin, linolea, korků, dřevěných masivních a vícevrstvých parket, laminátů, koberců, stavební chemie, lišt a ostatních doplňků.
Nabízíme také specializovaná zákaznická řešení, kompletní poradenské služby a technickou podporu. Širokou škálu služeb doplňuje řezání PVC podlahovin a koberců, balení materiálu, prodej a půjčovna profesionálních servisovaných strojů a nářadí. Zákazníci mají také možnost zapůjčení vzorků pro snadnější výběr podlahových krytin.

Aktuálně nabízené pracovní pozice najdete na https://www.vpodlahy.cz/kariera

Kontakty

Adresa

Na Hrázi 1603, 755 01 Vsetín

Kontaktní osoba

Michal Břuska

Telefon

575 759 257

E-mail

bruska.michal@vpodlahy.cz