Konference dobré praxe kariérového poradenství – Kompetence ve fólii? Začínáme s portfolii

25. únor 2022
Kariéroví poradci
Autor/ka článku: Info Kariéra
Konference dobré praxe kariérového poradenství – Kompetence ve fólii? Začínáme s portfolii

Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Plzeň zve na konferenci dobré praxe kariérového poradenství, která se uskuteční online ve čtvrtek 24. března 2022 od 9 do 15 hod. Pořadatelem je Info Kariéra (součást Krajského centra vzdělávání a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, Plzeň).

Konference je určena především pedagogickým pracovníkům z Plzeňského kraje (výchovným poradcům, kariérovým poradcům, školním metodikům prevence, ředitelům škol, pedagogům, asistentům pedagogů). Ale zváni jsou i zájemci o možnosti využívání kompetenčních portfolií nejen ve školním prostředí, a to z neziskových organizací a dalších institucí i mimo Plzeňský kraj.

Registrovat se na konferenci můžete prostřednictvím formuláře, který je dostupný také na webových stránkách Info Kariéry, kde bude brzy zveřejněn také podrobný program konference.

Konference bude probíhat na platformě Teams, link pro připojení bude zaslán všem registrovaným účastníkům s týdenním předstihem.