Práce s třídním kolektivem a podpora talentů. Wellbeing dětí

9. únor 2023
Kariéroví poradci
Autor/ka článku: Marta Müllerová
Práce s třídním kolektivem a podpora talentů. Wellbeing dětí

Centrum kariérového poradenství Zlínského kraje připravilo pro pedagogické pracovníky, kariérové a výchovné poradce, vedoucí pracovníky škol Zlínského kraje v úterý 7. března vzdělávací den k tématu Práce s třídním kolektivem a podpora talentů. Wellbeing dětí.

Vzdělávacím dnem Vás provede Mgr. Karin Konečná, lektorka, psycholožka, supervizorka, která se zaměřuje na psychologické poradenství i psychoterapie.

Jak je možné propojit wellbeing dětí s wellbeingem pedagogů? Proč je dobré nastavit pravidla i harmonii? Probereme tyto a další témata (např.  klima třídy, podpora týmové atmosféry ve třídě, nastavení pravidel a harmonie systému komunikace, nadaný žák i příklady z praxe).

Přihlášení je možné přes odkaz v pozvánce nejpozději do 1. 3. 2023. V případě naplnění kapacity může být přihlašování ukončeno dříve.

Účast na vzdělávání je bezplatná.

— 

Vzdělávání je realizováno z projektu: „Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II“, reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018903, a financováno z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Soubory ke stažení